ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14188357
nr 1418 8357
Teak, 87x46cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:06:40
350 kr
400 kr
600 kr